کد خبر:11054
پ
حجت الاسلام اوصانلو مسئول پذیرش و دوره اختبار و تثبیت حوزه علمیه امام محمد باقر(ع)

برگزاری اردوهای نیم روزی در دوره اختبار و تثبیت

  به فضل اللهی و طبق برنامه قبلی مبنی بر برگزاری اردوهای نیم روزی بصورت هفتگی در طی دوره اختبار و تثبیت،اولین اردوی این دوره که مصادف با شب ولادت با سعادت امام رضا(ع) بود در شهرری و با زیارت مزار مطهر امام زاده علی(ع) و امام زاده  بی بی زینب(س) آغاز گردید.     […]

 

به فضل اللهی و طبق برنامه قبلی مبنی بر برگزاری اردوهای نیم روزی بصورت هفتگی در طی دوره اختبار و تثبیت،اولین اردوی این دوره که مصادف با شب ولادت با سعادت امام رضا(ع) بود در شهرری و با زیارت مزار مطهر امام زاده علی(ع) و امام زاده  بی بی زینب(س) آغاز گردید.

 

 

حجت الاسلام عباس رجبی که به عنوان مشاور در این اردو حضور داشت دقایقی با موضوع نقش امام زادگان در توسعه فضای معنوی جامعه صحبت کردند.

در ادامه طلاب  و اساتید با حضور درابن بابویه( مزار شیخ صدوق و شیخ رجبعلی خیاط)از صحبتهای حجت الاسلام احدی(از اساتید تمام وقت حوزه علمیه امام محمد باقر(ع))در خصوص اوصاف ، زندگینامه وسیره سلوکی  شیخ صدوق بهره مند گردیدند.

 

زیارت حرم سیدالکریم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و امام زادگان مجاور،حضور بر سر مزار علمای مدفون در حرم مطهر،حضور در نماز جماعت و صرف شام در غذاخوری آستان مقدس از دیگر برنامه های این اردو بود.

لازم بذکر است این اردوها بصورت هفتگی در روزهای سه شنبه تا پایان دوره برگزار خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید