کد خبر:10996
پ
با شرکت در دوره «روزنامه نگاری»؛

برگزاری دوره آموزش خبرنگاری ویژه طلاب

دوره آموزشی «روزنامه نگاری» ویژه طلاب و روحانیون حوزه علمیه تهران، روزهای ۱۳ تا ۱۵ مردادماه، در مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع)  برگزار می شود.   دوره آموزشی «روزنامه نگاری» ویژه طلاب و روحانیون تهرانی، روزهای ۱۳ تا ۱۵ مردادماه، به همت مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران، در مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) تهران، […]

دوره آموزشی «روزنامه نگاری» ویژه طلاب و روحانیون حوزه علمیه تهران، روزهای ۱۳ تا ۱۵ مردادماه، در مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع)  برگزار می شود.

 

دوره آموزشی «روزنامه نگاری» ویژه طلاب و روحانیون تهرانی، روزهای ۱۳ تا ۱۵ مردادماه، به همت مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران، در مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) تهران، واقع در ضلع شمال شرقی ترمینال جنوب – خیابان بخارایی شمالی – جنب مسجد قدس برگزار می شود.

 

در این دوره آموزشی که کلاس های آن بصورت کارگاهی، در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد، سرفصل هایی شامل «اصول خبرنویسی»، «مصاحبه»، «فضای مجازی و شبکه های اجتماعی»، «درست نویسی و ویراستاری خبر»، «سوژه یابی و ارتباطات خبری»، و …، با حضور اساتید و کارشناسان برجسته رسانه ای، به طلاب آموزش داده خواهد شد.

 

 

*زمان و نحوه ثبت نام

طلاب حوزه علمیه تهران می توانند برای کسب اطلاع از جزئیات کامل دوره «روزنامه نگاری» و ثبت نام در این دوره، تا پایان روز دوشنبه یکم مرداد ماه، به سایت معاونت تبلیغ حوزه علمیه تهران به نشانی http://tehran.mobaleghan.com مراجعه نمایند.

 

بر اساس این گزارش، به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی، بعد از برگزاری آزمون پایانی، گواهی نامه رسمی روزنامه نگاری(خبرنگاری) اعطا خواهد شد.

آدرس محل برگزاری دوره:

اتوبان بعثت – خیابان بخارایی شمالی – جنب مسجد قدس – حوزه علمیه امام محمدباقر(علیه السلام)

 

زمان: ۱۳، ۱۴ و ۱۵ مرداد ماه ۹۷

کلاس های صبح: ساعت ۸ صبح الی ۱۲

کلاس های عصر: از ساعت ۱۴ الی ۱۸

 

 

سرفصل های دوره عبارتند از:

۱- اصول خبرنویسی

۲- گزارش نویسی

۳- مصاحبه

۴- ویراستاری خبر

۵- سوژه یابی و ارتباطات خبری

۶- جریان شناسی رسانه ای

۷- فضای مجازی و شبکه های اجتماعی

۸- آشنایی با ساختار رسانه حوزه

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید