کد خبر:10841
پ
همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران

بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی ایران، اختصاص یافت

    همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی ایران، اختصاص یافت   به گزارش دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، حجت الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی، دبیر این همایش گفت : همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در بیستمین دوره کتاب سال […]

 

 

همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی ایران، اختصاص یافت

 

به گزارش دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، حجت الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی، دبیر این همایش گفت : همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در بیستمین دوره کتاب سال حوزه، برترین آثار علمی مرتبط با موضع «انقلاب اسلامی ایران» انتخاب شده و از صاحبان آن تجلیل می شود.

وی افزود: نویسندگان برادر و خواهر حوزه های علمیه داخل و خارج کشور که کتابی از آنان در یکی از سالهای ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۷ برای اولین بار منتشر شده باشد، می توانند در «بخش ویژه انقلاب اسلامی» این همایش شرکت کنند.

دبیر کتاب سال حوزه، درباره نحوه شرکت در این همایش گفت: نویسندگان ارجمند حوزوی، پس از مراجعه به سایت همایش به نشانی www.ketabehowzeh.ir  وثبت نام اینترنتی، دو نسخه از اثر خود را به نشانی قم، جمکران، بلوار انتظار، مرکزمدیریت حوزه‌های علمیه ، دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه  ارسال نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی تلفن شماره   ۰۲۵۳۷۲۵۵۸۹۰ (داخلی ۶۰۳-۶۰۵ ) و پیام رسان داخلی به نشانی (@ketabehowzeh )  را برای پاسخگویی به سؤالات علاقمندان معرفی کردند.

خاطر نشان می شود پس از پایان فرایند ارزیابی علمی آثار رسیده، برترین آثار مکتوب حوزویان طی مراسم باشکوهی در بهمن ماه ۱۳۹۷ معرفی شده و از صاحبان آن تجلیل می شود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید