کد خبر:12776
پ

اختتا میه اولین دوره مسابقات قرآنی طلاب برگزار شد

مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات قرآنی طلاب حوزه علمیه امام محمد باقر علیه السلام برگزار شد.

حجت الاسلام مهدی جمشیدی مسئول دارالقرآن حوزه علمیه امام محمد باقر (علیه السلام)در حاشیه آیین اختتامیه اولین دوره مسابقات قرآنی طلاب  ضمن تقدیر و تشکر از تمامی شرکت کنندگان در این دوره به ارائه گزارشی از فعالیت دارالقران در سال تحصیلی جاری پرداخت.

 

حجت الاسلام جمشیدی گفت: نحوه شکل گیری برنامه اینگونه بود که بعد از گذشت دو ماه از سال تحصیلی اقدام به ثبت نام برای دارلقرآن نمودیم که با استقبال تعداد قابل توجهی از طلاب روبرو شدیم و همه این افراد در جلسات هفتگی روانخوانی و صوت و لحن شرکت کردند.این جلسه در ابتدا توسط اینجانب اداره می شد ولی در راستای ارتقای سطح کیفی دارلقرآن از حضور استاد مجید ملک محمدی قاری و حافظ کل بهره مند شدیم.

 

نقطه اوج  حرکت قرآنی مدرسه امام محمد باقر(علیه السلام) در ایام شعبانبه و اواخر سال تحصیلی جاری با برگزاری مسابقات قرآنی با حضور طلاب  حوزه علمیه امام محمد باقر(علیه السلام و حوزه علمیه عروه الوثقی  اجرا شد،

 

مسابقات:

بر اساس اطلاع رسانی قبلی در هفته سوم فروردین ماه سال۹۸ از علاقه مندان در رشته های حفظ ، قرآئت ، اذان و مناجات خوانی ثبت نام  به عمل آمد.و با توجه به ضرورت تمرین با یک هفته فاصله ،در ابتدای اردیبهشت ماه مسابقات برگزار گردید.

این مسابقات با ۴۰ اجرا از شرکت کنندگان برگزار شد.

 

نفرات برگزیده این به مسابقات به شرح زیر می باشند:

در رشته قرآئت آقایان حسین محمدی و حسین صدارت ،در رشته حفظ آقایان احمد شکری و علی صدارت ،در رشته اذان آقایان امیرحسین ملاپور و امیرعلی عربی ،در رشته مناجات خوانی آقای محمد تقی خلیلی ، به عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.

اختتامیه این دوره از مسابقات در تاریخ سوم اردیبهشت ماه با سخنرانی حضرت آیت الله صدیقی برگزار و از برگزیده گان تقدیر شد.ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید